Колеги, добрий день!
Дякуємо, що читаєте нашу щотижневу розсилку найважливіших новин освіти. Сьогодні маємо для вас декілька важливих повідомлень про заходи безпеки під час ЗНО, ресурси, які допоможуть навчатися учням під час канікул, а також важливе громадське обговорення документа, з приводу якого особливо важливою є саме ваша думка.
З актуального цього тижня маємо таке.
ЗНО ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В БЕЗПЕЧНИХ УМОВАХ:
ПУНКТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ УСІМ НЕОБХІДНИМ
ПУНКТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ УСІМ НЕОБХІДНИМ
Для МОН здоров’я наших випускників та педагогів – абсолютний пріоритет. Саме тому всі пункти проведення ЗНО будуть забезпечені необхідними засобами для проведення тестування у безпечних умовах. Зокрема, у пунктах будуть медичні маски, безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби та захист для медиків.
Вже цього тижня засоби захисту прямують до обласних державних адміністрацій, звідки їх доставлять у кожен пункт проведення ЗНО.
Усе це вдалось забезпечити завдяки допомозі наших партнерів – Групи Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольства Швейцарії. Ми вдячні їм за допомогу, а також вам – за те, що у цей непростий час ми залишаємося єдиною командою та разом працюємо над вирішенням непростих викликів.
Більше про те, як пункти тестування забезпечуватимуть засобами захисту, можна прочитати на сайті МОН. Загальні правила проведення ЗНО в умовах карантину можна прочитати у рекомендаціях Головного державного санітарного лікаря України на сайті МОЗ (офіційний документ), або ж у доступнішому форматі та з інфографікою на сайті МОН.
Завантажити інфографіку – за посиланням
ПОТРІБНА ВАША ПОРАДА – ЯКИМ МАЄ БУТИ ПОРЯДОК ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ДОПОМІЖНИМИ ЗАСОБАМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ООС
Сьогодні ми розмістили на сайті МОН до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами для навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах та установах освіти".
Дуже потрібна ваша допомога як практиків, особливо це стосується педагогів, що безпосередньо працюють з дітьми з ООС.
Будь ласка, ознайомтеся з підготовленим нами проєктом порядку (його можна завантажити тут) та дайте нам свій зворотній зв’язок до 26 червня на e-mail: samsonova@mon.gov.ua.
Дякуємо! Для нас надзвичайно важливо, щоб усі документи приймалися у консультаціях з практиками!
ЦІКАВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД МОН
Добігає кінця навчання у Всеукраїнській школі онлайн: 12 червня – останній день роботи школи. Однак нагадуємо вам, що всі уроки будуть завжди доступні на YouTube МОН: youtube.com/c/MONUKRAINE. Будь ласка, не забувайте про цей ресурс, він може допомогти вам та вашим учням підготуватися до навчання наступного року, а також підтягнути пропуски.
Продовжується проєкт “Антарктичні уроки” – серія коротких відео про Антарктиду та роботу українців на крижаному континенті. Впевнені, вони будуть цікаві як вам, так і вашим учням та їхнім батькам. Наразі вже вийшло три уроки:
- Чому Антарктида – крижана й холодна? Чим відрізняється від Арктики?
- Які тварини та рослини живуть в Антарктиді?
- Хто відкрив Антарктиду і яка роль українців у цьому?
Попереду ще щонайменше 3 уроки. Вони публікуються щосереди о 14:00 на YouTube-каналі МОН, а також Фейсбук-сторінках Міністерства та Національного антарктичного наукового центру.
На сьогодні це все!
Дякуємо усім, хто нас читає постійно, нам дуже важливо, що ви залишаєтесь з нами. Коротко нагадуємо про те, що отримання цієї розсилки – виключно добровільне. Якщо ви НЕ ХОЧЕТЕ її отримувати, будь ласка, дайте знати у цій гугл-формі.
Якщо ж ви знаєте тих, кому може бути цікаво отримувати від нас щочетверга такі листи, будь ласка, поділіться контактом через цю гугл-форму.
Дати нам поради щодо вдосконалення цих листів ви можете за цим посиланням. Нам дуже важлива ваша думка)
До наступного четверга!
З щирими побажаннями сил та наснаги
команда Міністерства освіти і науки України
команда Міністерства освіти і науки України
Немає коментарів:
Дописати коментар